7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore

Varenummer (SKU): 42092236079277 Kategorier: , , , Tag:

149,00 kr.

Fin og nem 2-pak stuttesnor fra altid gode Konges Sløjd – Lavet i 100% økologisk certificeret bomuld. Her i printet Fleur Tricolore, med fine, romantiske blomster.

* Materiale: 100% økologisk certificeret bomuld
* Vedligeholdelse: Kan ikke vaskes. … læs mere her

Er Konges Sløjd 2-pak suttesnor - Fleur Tricolore på lager?

Annonce
Køb Konges Sløjd 2-pak suttesnor - Fleur Tricolore

(13 kundeanmeldelser)

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Konges Sløjd 2-pak suttesnor - Fleur Tricolore

Mange leder efter den billigste Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore Fakta

  • Navn: Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore
  • Mærke: Konges Sløjd
  • Økologisk og bæredygtigt: Ja
  • Pris: Kr. 149.00
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
  • Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
  • Kategori: Babyudstyr > Udstyr > Suttesnor

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore fra Konges Sløjd – 100% økologi og bæredygtighed

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore får stor ros fra børnefamilier fra hele landet, og det er der ikke noget at sige til, for kvaliteten er god og prisen er også god. Når vores tanker er omkring børnene, så vil vi have det bedste, og køber du Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore har du sikret dig rigtig godt. Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore er til salg online hos den kendte shop Naturebaby.dk. Og der er mange produkter – leder du efter hagesmække, sikkerhedsgitter eller rejsesenge, er sandsynligheden for, at du finder det rigtige ret stor. Er du bange for, at barnevognen pludselig strejker, så skal den plejes og vedligeholdes. De ømme punkter er typisk stel, hjul og tekstiler, så vær ekstra opmærksom på dem. Passer I godt på barnevognen, forlænges levetiden på vognen drastisk, og alle elsker en pæn, ren og velholdt barnevogn.

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore til de små

Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore er efter stor efterspørgsel tilføjet i vores gruppe af varer Babyudstyr > Udstyr > Suttesnor. Vidste du, at du også får hele 30 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore fra den meget brugte forhandler Naturebaby.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. I det store udvalg af varer er der helt sikkert noget for dig, deriblandt også det produkt på denne side. Ved at købe dine varer i en webshop er priserne bedre- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

Når webshops leverer dine produkter, er betingelserne lidt gunstigere, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Danske webshops skal jf. loven give 14 dages returret. når produkterne er købt online, og nogle webshops har valgt at give mere end de 14 dage, de er forpligtet til. En stor fordel for dig som forbruger er, at webshops har deres priser online, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, i de mange webshops der er på det danske marked. Og du kan faktisk sammenligne priser når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. Webshops har ikke en kø som i butikker eller supermarkeder der er ingen kø online – det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så ungå de trælse frustrationer over, at det kan tage så lang tid for folk at finde de sidste mønter frem.

13 reviews for Konges Sløjd 2-pak suttesnor - Fleur Tricolore

Vær den første til at anmelde “Konges Sløjd 2-pak suttesnor – Fleur Tricolore”